0
0,00  0 elementów

Brak produktów w koszyku.


ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA I WARSZTATY WE WROCŁAWIU

Nasza filozofia pracy jest prosta. Fikuśne fryzurki zostawiamy na sesje zdjęciowe. Na co dzień klient nie chce czegoś takiego na głowie.

Nie będziemy uczyć Cię modnych trendów, które zaraz przeminą, czy innych pierdół, które są dla Ciebie zbędne. Uczymy barberingu w praktyce, technik a nie form. Damy Ci konkretną wiedzę, którą z marszu będziesz mógł zastosować w swoim salonie. Potem będziesz już tylko patrzeć, jak ustawia się do Ciebie kolejka.

SERIA KURSÓW JEST WYNIKIEM 7 LAT DOŚWIADCZEŃ W SZKOLENIU

Nasze warsztaty przygotowane są dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką fryzjerstwa, ale także doświadczonych barberów, którzy chcą poznać nowe techniki i stawać się jeszcze lepszymi w tym, co robią.
Oferta

SZKOLENIA STACJONARNE

Poziom podstawowy

PIERWSZE KROKI

Trzydniowy kurs podstaw fryzjerstwa męskiego dla zupełnie “zielonych”. Nie od razu Rzym zbudowano, ale od czegoś trzeba zacząć.
Sprawdź terminy
Poziom podstawowy

TECHNIKI CIENIOWAŃ BARBERSKICH

To szkolenie przeznaczone jest dla uczniów fryzjerstwa oraz czynnych zawodowo fryzjerów, którzy chcieliby się nauczyć w jaki sposób wykonywać piękne, szerokie, barberskie cieniowania maszynką.
Sprawdź terminy
Poziom średniozaawansowany

KLASYKA I NOWOCZESNOŚĆ

Szkolenie “Klasyka i nowoczesność” oddaje ducha Warsztatu Fryzur Męskich. Pokazujemy w nim filozofię podejścia do klienta i do barberingu. Celem szkolenia jest pokazanie, że barbering jest prosty
Sprawdź terminy

SZKOLENIE INDYWIDUALNE 1:1

Sprawdź terminy
SZKOLENIE W TWOIM SALONIE

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ SZKOLENIE W SWOIM SALONIE?

Ten sam program szkoleniowy, który realizujemy w naszych Warsztatach we Wrocławiu, możemy przeprowadzić również w Twoim salonie, nie ważne z jakiego miejsca w Polsce jesteś.

Dla salonów i fryzjerów z większym doświadczeniem w barberingu przygotowujemy indywidualny program szkoleniowy. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją odezwij się do nas, przygotujemy program dopasowany do Twoich potrzeb!
Zadzwoń pod numer 884 005 112 lub wypełnij poniższy formularz: 
Formularz kontaktowy
Design: Webhype
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram