PODSTAWY

Sprzęt, organizacja pracy, aspekty techniczne, choroby skóry | 52 lekcje – 3h materiału video

Kurs ten przedstawia sporo teorii i technicznych aspektów pracy barbera. Traktuje o narzędziach, stanowisku, bhp i innych rzeczach, które być może nie są piękne i podniecające, ale ciężko bez nich przejść dalej.

Przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, chcących poszerzyć swoje horyzonty.

Dlaczego powinieneś kupić ten kurs?

+ wspólnie usystematyzujemy wszystkie podstawowe zagadnienia związane z fryzjerstwem męskim

+ zdobędziesz bazę pojęciową, która będzie konieczna do zrozumienia kolejnych kursów i pracy jako Barber

+ dowiesz się, jaki sprzęt będzie Ci potrzebny, w co warto zainwestować, a na czym oszczędzać, żeby Twoje stanowisko fryzjerskie spełniało wszelkie potrzeby Twoje i Twoich klientów
Poziom:
Cena:
podstawowy
290 zł

Opowiem Ci o tym co wziąć pod uwagę budując / projektując swoje stanowisko barberskie

Mycie narzędzi dezynfekcja i ogólne utrzymanie porządku to nie są proste i oczywiste sprawy. Przyjrzymy się aspektom związanym z higieną pracy i zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa klientowi.

Odpowiadam na pytanie jakie narzędzia są potrzebne, które kupić i dlaczego.

Poza narzędziami potrzebujesz też materiałów które się zużywają. W tym rozdziale opowiem o koniecznym minimum które musisz mieć.

Są dziesiątki marek do produktów do pielęgnacji stylizacji włosów ale kategorie produktów powtarzają się we wszystkich markach. Opowiem Ci o wszystkich kategoriach produktów abyś wiedział z czego możesz wybierać.

To trudny temat. Łupież, łojotokowe zapalenie skóry itp to poważne schorzenia. Co do zasady spotkasz się z nimi w pracy fryzjera. Dobrze wiedzieć w jaki sposób pracować ze skórą która jest, chorobowo zmieniona.

Co zrobić gdy skaleczysz lub zatniesz klienta? Dowiesz się o tym w tej lekcji.