Co zyskujesz, kupując wyczesany kurs berberski?

002-book

samo mięso!

Nie czarujemy przydługimi historiami i niepotrzebnymi anegdotami. Nie robimy rzeczy “na czuja”. Dostajesz od nas same konkrety, które pozwolą Ci zostać lepszym barberem. Kupujesz wiedzę w pigułkach – przystępne dawki informacji, dzięki którym odnajdziesz się w tej branży.
003-scissors

dużo praktyki!

Kto powiedział, że kurs online nie może być praktyczny? Podczas szkoleń z podstaw, strzyżeń i zarostu pokazujemy Ci wiele ćwiczeń, które możesz zastosować w swojej pracy.
001-equalizer

odpowiedni poziom!

Wszystkie treści dostosowaliśmy do poziomu, z jakim zaczynasz szkolenie. Dzięki zastosowaniu takiej formuły będąc kompletnie zielonym możesz zapoznać się z podstawami i wykonać wszystkie ćwiczenia bez problemu, a na kursie zaawansowanym nie masz szans na nudę.
Gdybyśmy mieli podsumować stan szkolnictwa w zawodzie fryzjera w Polsce…
Musielibyśmy wstawić tu bardzo dużą emotikonę kupy.
Nie oszukujmy się. Jeśli chodzi o szkolnictwo zawodowe w Polsce to w zakresie fryzjerstwa leży i kwiczy. Szkoła zawodowa czy też technikum nie uczą nic, a jeśli już czegoś uczą to jest to wiedza totalnie archaiczna i rzadko przydatna. Egzamin cechowy to jakaś kpina. Młodzi fryzjerzy są zdani na łaskę i niełaskę mistrzów na praktykach, a kiepscy mistrzowie zniechęcają zamiast inspirować.

Ponieważ nie mamy w Polsce zunifikowanego systemu szkolenia, który dawał by każdemu dobrą wiedzową podstawę, nie pozostaje nam nic innego jak pozyskiwać wiedzę na wszystkie możliwe sposoby. Podpatrując innych, szukając informacji w internecie, oglądając dziesiątki filmów na YouTube i Instagramie a przede wszystkim jeżdżąc na szkolenia.

Jeżeli chcesz zostać barberem, ale nie chcesz poświęcać kilku lat na zdobywanie kompletnie nie przydatnej wiedzy, potrzebujesz profesjonalnego i konkretnego szkolenia dla siebie czy swoich pracowników, to dobrze trafiłeś. Warsztatowy kurs możesz teraz odbyć online, ze swojego salonu albo kanapy przed TV. Mnóstwo praktycznej wiedzy dostosowanej do Twojego poziomu (i bez żadnych reklam!), wygodnie i konkretnie.